Vzdelávací workshop pre učiteľov

Dňa 09.mája sa v našom centre konal vzdelávací workshop pre učiteľov dejepisu, občianskej náuky, či náboženstva a etickej výchovy. Bolo nám cťou, že naše pozvanie prijali historik a publicista František Neupauer, ktorý je známy iniciatívou o.z. Nenápadní hrdinovia.

Workshop bol rozdelený do dvoch častí, kde v prvej lektor vysvetľoval nové metódy učenia o aktuálnych, ale aj historický témach pomocou inovatívnych prístupov, či pomôcok. Učitelia mali k dispozícii sériu brožúr, kníh, či dokumentov, s ktorými mohli pracovať na workshope a zároveň si ich mohli odniesť a pracovať s nimi na svojich vyučovacích hodinách.

Druhá časť sa niesla v téme Sviečkovej manifestácie s prepojením o aktuálnych témach, ktoré hýbu Slovenskom, aj Európou. Taktiež sme mali možnosť privítať aj syna Mila Urbana, ktorý nám predstavil svojho strýka Františka Paňáka, ktorý sa taktiež nachádza v databáze odsúdených.

Ďakujeme všetkým zúčastneným a tešíme sa na ďalšie stretnutie!

Galéria: 

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“23″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“20″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Show slideshow]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]